Co o nás říkají?
Plánované změny či rozvoj je pečlivě ze strany TIKITI analyzován a následně je navrhnuto a realizováno takové řešení, které vede ke spokojenosti nejen zaměstnanců naší společnosti, ale online systémy pro sledování dopravy a stavu parkovišť jsou velmi pozitivně hodnoceny i očima veřejnosti.
Brněnské komunikace a.s.

Naše služby

Spojujeme design, brand, vývoj, eventy i obchodní strategií do jednotné disciplíny, která je dostatečně silná na to, aby vaši společnost posunula vpřed.

Development
Branding
Event Marketing
Event Support
Digital Strategy
Design Sprint


Historie

2007 - Mirek a Dalibor, ještě pod značkou Ille-Design tvoří velký projekt webového portálu a intranetového systému pro Brněnské komunikace a.s.

2010 - První zmínky o našem studiu ve světe medií. Začali jsme pro město Brno tvořit dopravní aplikace s novinovým titulkem "Dopravní situaci uvidí řidiči na webu i v mobilu".

2012 - Tvoříme nový modulární redakční systém. Jedinečnost v jeho řešení spočívá nejen ve správě online obsahu webových prezentací, ale skrze své rozhraní je napojen na dopravní, podnikové, finanční systémy, které již firma využívá.

2015 - Vzniká značka TIKITI. Slovo vzaté ze svahilštiny, znamenající vstupenka. Nejen pro nás, ale i pro naše klienty, je tak nová značka společným vstupem k nabídce služeb v oblasti digitálního obsahu, reklamy, brandingu a event marketingu.

2018 - Jsme u toho, když se v Brně kreslily parkovací zóny a veřejnosti představila nová koncepce parkování. Pro město Brno a portál parkovanivbrne.cz implementujeme redakční systém TIKITI. Ten spravuje nejen obsah daného portálu, ale je propojen na další dopravní informace. Jsme hrdí na tento projekt i celkovou komunikaci týmu i externích stran.

2019 - Pro Brněnské komunikace a.s. realizujeme unikátní systém pro online rezervaci a správu dlouhodobého parkování v parkovacích domech. Hlídá obsazenost, zakládá nové požadavky na parkování, eviduje stávající smlouvy a komunikuje se systémy parkovišť pro povolení k vjezdu či vydání nové parkovací karty. V současné době se systém testuje.

Současnost – příprava webového portálu pro novou koncepci parkování v Brně, pořádání kulturních akcí ve spojení s hvězdárnou a planetáriem Brno i nové značky a celé brand designy z našeho studia.